Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

------- İLAN DUYURU --------

DUYURU
İlan Metni.pdf
Hatay  İli,Antakya  İlçesi, 3. mıntıka, 5 nolu parselde bulunan  taşınmazın zemin katındaki  dükkan ( Yöresel Ürün ve El Sanatlarıolarak kullanılacak) 9.33 m²’lik  taşınmazınKültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü adına Hatay  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 23.09.2021 tarihi  Perşembe günü saat 10:30 da Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes  Caddesi N:13/B-C Antakya/ HATAY  adresinde bulunan Kültür ve Turizm Müdürlüğü  Toplantı Odasında yapılacak  ihale ile kiraya verilecektir.

9,33 metre kare dükkünın KİRALAMA ŞARTNAMESİ+++++.doc
KİRA SÖZLEŞMESİ 2021 (2).doc


Hatay  İli,Antakya  İlçesi, 3. mıntıka, 5 nolu parselde bulunan  taşınmazın zemin katındaki  dükkan (büro-ofis) 15m²’lik  taşınmazın Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü adına Hatay  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 23.09.2021 tarihi  Perşembe günü saat 11:00 da Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes  Caddesi N:13/B-C Antakya/ HATAY  adresinde bulunan Kültür ve Turizm Müdürlüğü  Toplantı Odasında yapılacak  ihale ile kiraya verilecektir.


15 Metre Kare Dükkanın KİRA SÖZLEŞMESİ 202ı (2).doc
15 metre kare dükkünın KİRALAMA ŞARTNAMESİ+++++.docHatay  İli, Samandağ  ilçesi, Samandağ Kültür Merkezi  sorumluluk alanında bulunan Hatay  İli, Samandağ  İlçesi Samandağ Kültür Merkezi İçerisinde  Yer Alan Çay Ocağı  olarak kullanılacak 8 m²’lik  taşınmazın Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü adına Hatay  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 23.09.2021 tarihi  Perşembe günü saat 10:00 da Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes  Caddesi N:13/B-C Antakya/ HATAY  adresinde bulunan Kültür ve Turizm Müdürlüğü  Toplantı Odasında yapılacak  ihale ile kiraya verilecektir.

KİRA SÖZLEŞMESİ 2021 (2).doc
Samandağ Kültür merkezi Çay Ocağı KİRALAMA ŞARTNAMESİ+++++.doc